21534 klantbeoordelingen
Renaissance Fleuriet Frères
De familie Fleuriet is al generaties lang, in ieder geval sinds de Franse Revolutie, gevestigd in het gehucht La Vauvise in Menetou-Râtel (gemeente Sancerre). Daar hielden zij zich bezig met zelfvoorzienende landbouw, gebaseerd op de
veeteelt – met name geiten – de productie van Crottin de Chavignol en de graanteelt. Om de activiteiten te diversifiëren, plantte Bernard, de vader van Benoit en Mathieu, in 1991 zijn eerste wijngaarden.
Mathieu trad na afloop van zijn wijnbouwopleiding toe tot het bedrijf. Nieuwsgierig en innovatief als hij is, moderniseerde hij de teeltmethoden, breidde hij het domein uit, schakelde hij over op biologische landbouw en installeerde hij er
in 2012 een gloednieuwe wijnkelder. Het domein exploiteert wijngaarden in de AOC’ Appellatie , Sancerre en Menetou-Salon.
In 2014 schieten de twee broers een van hun vrienden, Stéphane Marchand, te hulp, die zijn wijngaard niet meer kan onderhouden. Ze gaan een samenwerking met hem aan om de 7 hectare weer op de been te brengen. Met verdubbelde inspanningen om de wijngaard tot zijn recht te laten komen, geven ze hem zijn oude glans terug en noemen ze hem „Renaissance“.
Meer informatie op de website van Renaissance Fleuriet Frères
Domeinen aanbevolen door
Koop je Renaissance Fleuriet Frères wijnen tegen de beste prijs in de privéverkoop!
Beoordeelde website21534 beoordelingen
-20€
vanaf 99 € bij je eerste bestelling
Onze recentste verkopen van wijnen van Renaissance Fleuriet Frères
Renaissance Fleuriet Frères - Menetou-Salon Les Demoiselles blanc 2023
Menetou-Salon|Witte wijn|Biologisch
4.1/5 (7 advies)
Meer informatie
Renaissance Fleuriet Frères - Menetou-Salon Les Demoiselles rouge 2023
Menetou-Salon|Rode wijn|Biologisch
4/5 (2 advies)
Meer informatie
Renaissance Fleuriet Frères - Sancerre Les Marnes 2019
Sancerre|Witte wijn|Biologisch
3.7/5 (6 advies)
Meer informatie
Bezig met laden...
