21534 klantbeoordelingen
Chanson Père et Fils
Chanson Père et Fils is een Bourgondisch wijnhuis dat in 1750, tijdens het bewind van Lodewijk XV, werd opgericht. Chanson Père et fils is vandaag de dag uitgegroeid tot een van de parels van de Bourgondische wijnstreek in de meest prestigieuze ' Appellaties ' (Corton, Charmes-Chambertin, Givry, Montagny, Pernand-Vergelesses...), met name sinds het in 1999 deel uitmaakt van de familiale groep van Champagnes Bollinger.
Het huis Chanson Père et Fils heeft een dynamisch team opgebouwd en een beleid van hoge kwaliteit ingevoerd, waarbij het profiteert van het deskundige advies van Jean-Pierre Confuron. Authenticiteit, het tot zijn recht laten komen van de terroirs en nauwe samenwerkingsverbanden met de beste wijnbouwers van Bourgondië, die een deel van hun druiven aan het domein leveren, zijn de sleutelwoorden die hier gelden.
Het werk in de wijngaard is nauwgezet en precies: selectie per perceel, het bewerken van de bodem voor een diepe wortelgroei en handmatige oogst op het moment van optimale rijpheid. De cuvées van Chanson Père et Fils worden vervaardigd in een ultramoderne wijnkelder, waarbij de wijnbereidingstechnieken volgens de puurste Bourgondische traditie niet uit het oog worden verloren.
Het huis Chanson Père et Fils heeft een dynamisch team opgebouwd en een beleid van hoge kwaliteit ingevoerd, waarbij het profiteert van het deskundige advies van Jean-Pierre Confuron. Authenticiteit, het tot zijn recht laten komen van de terroirs en nauwe samenwerkingsverbanden met de beste wijnbouwers van Bourgondië, die een deel van hun druiven aan het domein leveren, zijn de sleutelwoorden die hier gelden.
Het werk in de wijngaard is nauwgezet en precies: selectie per perceel, het bewerken van de bodem voor een diepe wortelgroei en handmatige oogst op het moment van optimale rijpheid. De cuvées van Chanson Père et Fils worden vervaardigd in een ultramoderne wijnkelder, waarbij de wijnbereidingstechnieken volgens de puurste Bourgondische traditie niet uit het oog worden verloren.
Meer informatie op de website van Chanson Père et Fils
Domeinen aanbevolen door
Koop je Chanson Père et Fils wijnen tegen de beste prijs in de privéverkoop!
Beoordeelde website21534 beoordelingen
-20€
vanaf 99 € bij je eerste bestelling
Onze recentste verkopen van wijnen van Chanson Père et Fils
Chanson Père et Fils - Beaune 1er cru Bressandes 2021
Beaune 1er cru|Rode wijn
Meer informatie
Chanson Père & Fils - Pernand-Vergelesses 1er Cru Les Vergelesses 2018
Pernand-Vergelesses 1er cru|Rode wijn
5/5 (1 advies)
Meer informatie
Chanson Père et Fils - Charmes-Chambertin Grand Cru 2016
Charmes-Chambertin Grand Cru|Rode wijn
Meer informatie
Chanson Père et Fils - Corton Vergennes Grand Cru 2016
Corton Vergennes Grand Cru|Witte wijn
Meer informatie
Chanson Père et Fils - Santenay Beauregard 1er Cru 2016
Santenay Beauregard 1er Cru|Rode wijn
4.3/5 (7 advies)
Meer informatie
Bezig met laden...
